Web dobrá práce v obci

Závěrečná konference projektu Dobrá práce v obci

Místo: online - Zoom

04. 02. 2021 (9:30 - 16:30)

Rubrika: Nadcházející

Centrum pro společenské otázky SPOT vás srdečně zve na závěrečnou konferenci projektu Dobrá práce v obci s podtitulem Dobrá politika zaměstnanosti musí lidem přinášet celkovou životní stabilizaci.

Třetí díl videokonference Nástroje podpory sociálního začleňování a možnosti jejich koordinace na území obce

Místo: online - Zoom

08. 12. 2020 (13:00 - 16:00)

Rubrika: Nadcházející

Srdečně vás zveme na třetí díl videokonference, která navazuje na dvě říjnová online setkání představující komplex služeb ve městě Kadaň a koncepty a nástroje v oblasti zaměstnanosti také v jiných městech v České republice i v zahraničí. Třetí díl pořádá opět Centrum pro společenské otázky - SPOT v rámci projektu Dobrá práce v obci a zaměří se na roli obce jako koordinátora programů zaměstnanosti a na možnosti obce přímo ovlivňovat lokální trh práce. Téma může být inspirací jak pro další obce, tak pro centrální úpravy finančních a legislativních nástrojů, které by mohly obcím v této oblasti pomáhat.

Videokonference Nástroje podpory sociálního začleňování a možnosti jejich koordinace na území obce

Místo: online - Zoom

13. 10. 2020 (13. - 14. 10. 2020)

Rubrika: Nadcházející

Centrum pro společenské otázky (SPOT) pořádá mezinárodní konferenci zaměřenou na systémovou podporu sociálního začleňování a zaměstnanosti na lokální úrovni spojenou se seznámením s koordinovaným komplexem programů realizovaným na území města Kadaň a rádi bychom vás k ní tímto přizvali. S ohledem na současnou situaci pandemie COVID-19 jsme se rozhodli konferenci nakonec uskutečnit jako video konferenci. Odkazy k připojení k programu jednotlivých dnů najdete níže.